De gemeente Beekdaelen bestaat uit vijftien kernen. Op 1 januari 2022 waren er in totaal 35.927 inwoners.
De gemeente heeft een oppervlakte van 7.840 ha.

In onderstaande tabel staan de inwoneraantallen van de kernen per 1 januari 2021, 1 januari 2020 en per 1 januari 2019.

KernInwoners per 1.1.2022Inwoners per 1.1.2021Inwoners per 1.1.2020Inwoners per 1.1.2019
Amstenrade2.6352.6322.6802.674
Bingelrade849807821817
Doenrade1.0711.1131.1091.118
Hulsberg3.9193.9723.9503.921
Jabeek706704715713
Merkelbeek1.6151.6131.6071.581
Nuth (inclusief Vaesrade) 6.4536.5206.4616.445
Oirsbeek3.7123.7073.7363.717
Puth2.0462.0231.9962.001
Schimmert3.2083.1843.1803.224
Schinnen2.7102.7292.6632.664
Schinveld4.6464.6414.6464.667
Sweikhuizen738790764590
Wijnandsrade1.6191.6231.6101.613
Totaal35.92736.05835.93835.745

Meer cijfers over de gemeente zijn te vinden op de website parkstad.incijfers.nl.

Heeft u gevonden wat u zocht?